Bent u hier voor het eerst? Nu registreren!
Wachtwoord vergeten?

Netwerktechniek

Adapters, KVM, splitters
Male-female, adapters, KVM, monitor-splitters, interface-testers, jumperbox

Bluetooth
Bluetooth-sticks, dongles, mini-, micro-adapters in de technologieën V2.0 tot V4.0

CoaxNet
Gegevensoverdracht via een coaxkabel, zoals de tv-kabels in huis

Gereedschap voor Cat-techniek
Stripgereedschap, krimpgereedschap, kabeltesters, kabeltestapparatuur, PoE-tester, Tone Tracer, verificatietester, bedradingstester

Installatiesets
Installatiekits voor opbouw of uitbreiding van gegevensnetwerken

Keystone
Het Keystone-systeem biedt een veelvoud aan interfaces die zeer flexibel en voor veel verschillende doelen aan te passen zijn.

Lichtgolfgeleider
LWL-kabels, LWL-verdelers, LWL-pigtails, LWL-splijtcassettes, singlemode, multimode, ST/SC-verbinders

LSA-aansluittechniek
Componenten van de LSA-techniek zoals LSA-stroken, LSA-behuizingen, LSA-testers en LSA-installatiegereedschap

Mediaconverters / GBIC´s
SC/ST - converters, Mini GBIC - modules, RJ45 naar BNC, multimode converters

Meten, sturen, regelen
IP-schakelstrips, IP-besturing, telemetriemodules, afstandsbedieningen, temperatuurregeling via het netwerk, schakelen over het netwerk

NAS (Network Attached Storage)
NAS (Network Attached Storage) netwerkgeheugen met en zonder opslagmedia in diverse afmetingen en uitvoeringen

Netwerk-switches
Netwerkverdelers / switches in 10", 19" of desktopuitvoeringen, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Power over Ethernet (POE), miniGBIC

Netwerkkaarten
PCI, PCIe, miniPCIe, Express Card, PCMCIA, USB-netwerkkaarten in snelheden: 10/100/1000 Mbit/s

Patchpanelen en datadozen
RJ45-dozen, RJ45-patchpanelen in 25,4cm (10") tot 48,3cm (19") uitvoering, modulaire koppelingen, modulaire verbinders, lege blikken

Patchpanelen, uitvoerkabels, netwerkkabels
Patchkabels, netwerkkabels, uitvoerkabel in CAT.5/CAT.5e/CAT.6/CAT.6a/CAT.7 -techniek, Cross-over-patchkabels

PoE (+)-componenten
Apparaten (PoE) (PoE+) - "Power over Ethernet" - splitters, injectors, kabels, inbouwdozen, extenders, testapparatuur

Powerline
Gegevensoverdracht via het stroomnet, in verschillende snelheden en afmetingen

Print / apparaten / USB-servers
Server voor opname van printers, scanners, harde schijven of andere apparaten in een netwerk met parallelle of USB-interfaces.

RJ45 stekkers, -bussen
RJ45-stekkers, RJ45-verbinders, Hirose-stekkers, gereedschapsloze veldconfectioneerbare RJ45-stekkers

Routers / firewalls
bedrade routers, VPN-routers, ISDN-routers, firewalls, VPN-clients

Schakelkastbehuizingen
Schakelkastbehuizingen en passende accessoires in 25,4cm (10") en 48,3cm (19") formaat

Server
Servers voor gestructureerde netwerken en passende accessoires

Stroomvoorziening zonder onderbrekingen (UPS)
onderbrekingsvrije voedingen (UPS) in diverse afmetingen en vermogensniveau´s

WLAN (draadloos netwerk)
WLAN-adapters, WLAN-routers, WLAN-accesspoints, WLAN-repeaters/extenders, WLAN-antennes, WLAN-accessoires

WLAN-routers / Access-Point
WLAN-routers / Access Points overeenkomstig de standaarden 802.11ac/a/b/g/n - WLAN-routers met geïntegreerd ADSL / ADSL2+ / VDSL - modem