Bent u hier voor het eerst? Nu registreren!
Wachtwoord vergeten?

GC LW-K208 Glasvezelkoppeling SC (UPC)/SC (UPC) duplex

Artikel-nr.: GC LW-K208

 €

2,29

In lijst overnemen
Artikel dat met succes aan de lijst is toegevoegd

Productbeschrijving

GC LW-K208

Met de glasvezelkoppelingen van Good Connections® verbindt u heel eenvoudig en zonder gereedschap twee glasvezelpatchkabels met elkaar.
De koppelingen kunnen via de flens met plaatschroeven (niet meegeleverd) worden bevestigd of via snap-in montage worden vastgeklikt.

Technische specificatie:
  • LWL Duplex-koppeling
  • SC-bus aan beide zijden (incl. stofkappen)
  • Uitvoering: UPC
  • Geschikte soort vezel: Multimode
  • Kunststofbehuizing (ABS+PC, UL 94V1) met flens en metalen clip (snap-in)
  • Keramische huls
  • Bedrijfstemperatuur: 20 °C tot +70 °C
  • Bestendigheid: min. 500 insteekcycli
  • Invoegdemping: < 0,2 dB
  • Kleur: Aqua (OM3)




...weiterlesen

Technische gegevens
Technische gegevens

Technische gegevens

  • Algemeen
    • Type
    • LWL koppeling
    • Technologie
    • OM3
    • Uitvoering
    • SC / SC Duplex
    • Opbouw
    • Keramiek
    • Kleur
    • aqua
  • Aansluiting / interface
    • Aansluiting
    • Multimode
  • Fabrieksgegevens
    • Fabrikant
    • GOOD CONNECTIONS
    • Artikelnummer van de fabrikant
    • LW-K208
    • Verpakkingsgewicht
    • 0.009 kg
    • RoHS
    • conform
    • EAN / GTIN
    • 4014619708963
Gegevensbladen
Gegevensblad/gebruiksaanwijzing

Technische gegevens

  • Algemeen
    • Type
    • LWL koppeling
    • Technologie
    • OM3
    • Uitvoering
    • SC / SC Duplex
    • Opbouw
    • Keramiek
    • Kleur
    • aqua
  • Aansluiting / interface
    • Aansluiting
    • Multimode
  • Fabrieksgegevens
    • Fabrikant
    • GOOD CONNECTIONS
    • Artikelnummer van de fabrikant
    • LW-K208
    • Verpakkingsgewicht
    • 0.009 kg
    • RoHS
    • conform
    • EAN / GTIN
    • 4014619708963