Bent u hier voor het eerst? Nu registreren!
Wachtwoord vergeten?

DELOCK 86541 Glasvezelkoppeling LC Quad/LC Quad, 2 stuks

Artikel-nr.: DELOCK 86541

 €

15,20

In lijst overnemen
Artikel dat met succes aan de lijst is toegevoegd

Productbeschrijving

DELOCK 86541

Met deze LC duplex-koppeling van Delock kunnen twee glasvezelconnectoren eenvoudig met elkaar worden verbonden. De koppeling maakt zodoende een directe verbinding met de glasvezelkabel mogelijk en is geschikt voor de eenvoudige montage in glasvezelaansluitdozen.

Bescherming door stofkap
De koppeling is voorzien van een bijbehorende kap om de huls tegen stof te beschermen en schoon te houden.

Technische gegevens
• Aansluitingen:
1 x LC quad-bus >
1 x LC Duplex-bus
• Voor multimode vezel OM3
• Keramische huls
• Met stofkap
• Bevestiging via metalen houder of schroeven
• 2 x bevestigingsgat
• Diameter bevestigingsgat: 2,3 mm
• Afstand tussen openingen: 30,7 mm
• Behuizingsuitsnede (bxh): 26,6 x 9,5 mm
• Bedrijfstemperatuur: -20 °C - 70 °C
• Materiaal: Kunststof
• Kleur: lichtblauw
• Afm. (lxbxh) ca. 31,4 x 14,0 x 9,3 mm

Systeemeisen
• Een vrije LC quad-stekker

Inhoud verpakking
• 2 x LC quad-koppeling




...weiterlesen

Technische gegevens
Technische gegevens

Technische gegevens

  • Algemeen
    • Type
    • LWL koppeling
    • Technologie
    • OM3
    • Uitvoering
    • LC Quad
    • Opbouw
    • Keramiek
    • Kleur
    • licht blauw
  • Aansluiting / interface
    • Aansluiting
    • Multimode
  • Overige
    • Specificaties
    • 2 stuks
  • Fabrieksgegevens
    • Fabrikant
    • DELOCK
    • Artikelnummer van de fabrikant
    • 86541
    • Verpakkingsgewicht
    • 0.013 kg
    • RoHS
    • conform
    • EAN / GTIN
    • 4043619865413
Gegevensbladen

Technische gegevens

  • Algemeen
    • Type
    • LWL koppeling
    • Technologie
    • OM3
    • Uitvoering
    • LC Quad
    • Opbouw
    • Keramiek
    • Kleur
    • licht blauw
  • Aansluiting / interface
    • Aansluiting
    • Multimode
  • Overige
    • Specificaties
    • 2 stuks
  • Fabrieksgegevens
    • Fabrikant
    • DELOCK
    • Artikelnummer van de fabrikant
    • 86541
    • Verpakkingsgewicht
    • 0.013 kg
    • RoHS
    • conform
    • EAN / GTIN
    • 4043619865413